Polityka firmy

Polityka firmy

Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Pomimo zmieniającej się sytuacji rynkowej i gospodarczej staramy się utrzymać ceny na tym samym poziomie, jednakże zastrzegamy sobie prawo do zmiany wynikającej z powodu wzrostu cen paliwa oraz wahającego się kursu ściąganego przez Nas towaru.

 Dokładamy wszelkich starań by mogli Państwo od nas wychodzić zadowoleni nie tylko z zakupionych towaru ale również z naszego doradztwa i profesjonalnego podejścia do klienta. Jednocześnie prosimy Państwa o cierpliwość czasami jest nas za mało byśmy od razu mogli Państwa obsłużyć co nie oznacza że Państwa ignorujemy.

Nie obowiązuje minimalna ilość zakupionego towaru, jednakże przy zakupie grysów i otoczaków w mniejszej frakcji posiadamy system workowany. Oznacza to, że towar jest już spakowany w worki 25 kg by przyspieszyć sprzedaż i żeby Państwo nie musieli czekać. Większe ilości tj. t i powyżej sprzedajemy luzem wykorzystując do tego wagę najazdowa. Istnieje również możliwość zakupienia towaru za dodatkową opłatą w workach typu big-bag. Nie jest to opłata za worek tylko za usługę pakowania, worek taki jest jednorazowym opakowaniem i nie jest zwrotny.

Proszę nie oburzać się na pracowników gdy nie chcą sprzedać luzem mniej niż tonę gdyż taka jest polityka firmy i jest to technicznie niemożliwe. Mogą wtedy państwo zakupić towar w workach 25kg. Pozostały asortyment jest sprzedawany na zasadzie zważenia odpowiedniej ilości przez pracownika firmy- prosimy samemu nie ważyć towaru.

Świadczymy usługi transportowe w godzinach od 8-16 od poniedziałku do piątku. Transport jest płatny i koszt zależy od ilości towaru oraz od długości trasy.

Przy zamówieniach telefonicznych by uniknąć pomyłki proszę upewnić się co do rodzaju i wielkości zakupionego towaru(zdjęcia nie odzwierciedlają dokładnej wielkości ) Cały asortyment dostępny jest na stronie internetowej. Cennik towaru dostępny jest w biurze oraz ceny są przy każdym towarze na placu. Przy czym proszę zwrócić uwagę czy cena podana jest za kg czy za tonę- pamiętając że tona to 1000kg i należy przeliczyć ją na odpowiednią ilość zakupionego towaru.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas.