O nas

Największy wybór kamienia ogrodowego i budowlanego

 

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą kamieni z różnych stron świata o najwyższej jakości.

W ofercie posiadamy: kostkę granitową, łupki, grysy, otoczaki, kamienie ogrodowe, budowlane i elewacyjne. Posiadamy również szlachetną kostkę betonową renomowanej firmy Kamal oraz środki do pielęgnacji kamienia.

Nasza firma IMPERIUM KAMIENIA powstała w 2009 r. Początkowo sama nazwa wzbudzała uśmiech na twarzach naszych klientów, gdyż zaczynaliśmy od małej ilości kamienia, tak naprawdę od „garstki”. Jednak dzięki pasji i ciężkiej pracy z roku na rok firma się rozrastała. Sama nazwa nas motywowała by stworzyć największy plac w Wielkopolsce i w tym rejonie Polski. Naszym zamierzeniem było, by każdy klient znalazł coś, co go zachwyci na tyle, by mieć to w swoim ogrodzie. I trzeba przyznać, że udało nam się stworzyć firmę, w której znajdą Państwo kamień z całego świata. Ciągła pasja i chęć rozwoju motywuje nas by tworzyć nowe kompozycje, które pokażą Państwu w jaki sposób można wykorzystać kamień w ogrodzie. Odwiedzając naszą firmę mogą Państwo zobaczyć realizacje, które możemy również wykonać w Państwa ogrodzie. Jesteśmy profesjonalistami w branży kamieniarskiej, zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy doborze odpowiedniego kamienia.

Wielkość placu umożliwia dostępnośc na miejscu i sprzedaż w sposób ciągły.

Posiadamy wagę najazdową, dzięki czemu możemy realizować Państwa zamówienia szybciej i sprawniej. Dysponujemy własnym transportem co skraca czas dostarczenia towaru w wskazane miejsce.

Zachęcamy do współpracy i kontaktu.